Březen v naší družince

V březnu jsme  v družince vyráběli záložky do knih, jelikož březen je měsícem knihy. Připravili jsme přání pro maminky a babičky k Mezinárodnímu dni žen. Připomněli jsme si Světový den vody, který připadá na 22. března. V jarní dílně děti vyráběly tulipány a procvičovaly si barvičky. Krásné jarní počasí jsme trávili na vycházkách v okolí školy. Trénovaly jsme názvy jarních kytiček podle obrázků, tak i venku, na vycházkách. V projektu:“Velikonoční hraní“ jsme se vrhli na přípravu Velikonoc. Děti zkusily plést pomlázku, barvily  vajíčka, kreslily velikonoční zajíčky. Těšíme se na další prosluněné dny.

Máslová Monika

tn_obrazek_19361.jpg